Home World EUROPE Dostumuzu da gördük dost gibi görünenleri de - Spor

Dostumuzu da gördük dost gibi görünenleri de – Spor


“SEZON BAŞINDA MÜTEVAZİ BİR TAKIM YAPACAKTIK”

Tunahan Akdoğan, sezon öncesinde kulübün şartlarını bilerek göreve geldiğini belirterek, “Bütün gelirlerine eski yöneticilerin, çalışanların, futbolcuların haciz koyduğu bir takıma geldim. Bu şartları biliyordum. Bizim önceliğimiz bütçemize göre mütevazi bir takım kurmaktı. Bunun için çalışmalarımızı başlattık, kadromuzu oluşturduk. Bende çok iyi, kaliteli isimlerle çalışmak isterdim. Ama mevcut şartlarda ancak bu isimleri alabildik”

“MÜCADELE EDEREK AÇIĞIMIZI KAPATMAYI DÜŞÜNDÜK”

“Elimizdeki bazı oyuncuları çok geç transfer ettik. Belki hazırlık dönemini daha iyi şartlarda geçirseydik, lige bu kadar kötü başlamazdık. Oyuncularımın hepsinden çok memnundum. Herkes kapasitesini zorladı. Bizde kapasitemizin yetmeyeceği yerde, mücadele ederek, koşarak açığımızı kapatmayı düşündük. Aslında çok kötü maçlar oynamadık. Çok şanssız maçlar kaybettik. Şuan ki puan durumuna 5-6 puan daha ekleyebilirdik”

“SADECE SOMASPOR MAÇINDA RAKİBİMİZ BİZDEN ÇOK İYİYDİ”

“10 maçta 6 yenilgi, 2 beraberlik aldık. Bu kaybettiğimiz maçlar da sadece Somaspor bize bariz üstünlük kurdu, çok zorladı. Bu maçta bile 0-0 devam ederken Adem golü atsa kazanabilirdik. Diğer yenildiğimiz 5 maçtan da puanla ayrılabilirdik. Bireysel hatalarımıza da önlem alamadık. Bazen uyum süreci, bazen de maya tutmuyor. Bu sezonda bizim böyle oldu. Olmadı, bizde fazla zorlamadık.”

“ GÖLCÜKSPOR’A ZARAR VERDİLER”

“Bu sezon beni en çok üzen, aldığımız kötü sonuçlarla birlikte, Gölcük’te belli bir kesimin kulübü acımasızca eleştirmeleriydi. Başta yöneticiler üzerinden yapılan eleştirile,  daha sonra takıma yöneldi. Bu durum herkesin moralini bozdu. Bu süreçte dostumuzu da gördük, dost gibi görünen insanları da. Bunlar ne yönetime, ne bize, ne de futbolculara zarar verdiler. En büyük zararı Gölcükspor gördü”Source link

Must Read

New AD/ CVD Petition –Pentafluoroethane (“R-125”) from China

On January 12, 2021, Honeywell International Inc. filed antidumping (AD) and countervailing duty...

China Employee Terminations when Economic Circumstances Change

Terminating a China-based employee usually requires good cause. A serious breach of employer rules and...

Forced Labor in China: More Import Bans, But Does It Matter?

On January 3, U.S. Customs and Border Protection (CBP) announced a ban on...

762,000 Pounds Of Hot Pockets Recalled For Potential Glass, Plastic Contamination

MOUNT STERLING, Ky. (AP) — Nestlé Prepared Foods is recalling more than 762,000 pounds of pepperoni Hot Pockets, the U.S. Department of Agriculture’s...

How to Succeed with Sourcing Your Products from China

In going through old emails this morning, I came across a gem. It...