Home World EUROPE FOTO-Rikualifikimin i DRSHTRR Lushnjë/ Shërbime dhe kushte më të mira për qytetarët

FOTO-Rikualifikimin i DRSHTRR Lushnjë/ Shërbime dhe kushte më të mira për qytetarët


TIRANË, 14 tetor/ATSH-A. Fortuzi/ Drejtoria Rajonale e Shërbimit të Transportit Rrugor në Lushnjë i është nënshtruar rikualifikimit, për t’i ofruar kushte moderne shërbimi qytetarëve.

Drejtori i Përgjithshëm i Drejtorisë së Shërbimit të Transportit Rrugor, Blendi Gonxhja, duke publikuar foto nga puna intensive e rikualifikimit të këtij objekti thekson se investimet kanë në fokus qytetarin dhe janë rezultat i punës dhe arritjeve rekord të viteve 2019-2020.

“Vijon puna për rikualifikimin e DRSHTRR Lushnjë, në vijim të objektivit tonë për shërbime sa më pranë qytetarëve, komoditet për punonjësit e dinjitet shërbimi!”,- thekson Gonxhe.

“Çdo investim nga fondet e vetë entit, falë rimëkëmbjes e rezultateve rekord 2019-2020!”,- shprehet Gonxhe. /a.a/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Artikulli paraprak10 milionë dollarë nga buxheti/ 70 mijë fermerë përfitojnë 7 mijë ton karburant falasSource link

Must Read

Global Law and Business Podcast – Natalie O’Regan (Cannabis in Ireland)

At Harris Bricken, we keep close tabs on what is happening around the world, and we know that our friends and clients do,...

Minitrue: Focus on Henan Flood Recovery; Do Not Report on Celebrity Tax Case or COVID Origins Press Conference

The following censorship instructions, issued to the media by government authorities, have been leaked and distributed online. The name of the issuing body...

OSHA Issues $1 Million In Fines Over Deaths Of 6 Poultry Workers In Georgia

The Occupational Safety and Health Administration has issued nearly $1 million in fines against a group of companies following the deaths of six...

China Trademarks: What’s your Chinese Company Name?

Though I recommend foreign companies filing for trademarks in China avoid the Madrid system and...

China Payment Terms: Tricks Of The Trade

Whenever one of our China attorneys is retained to represent a client providing goods or services to China, we start by asking about...